Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VINGLAS, 16 st, signerade René Lalique France, bestående av 5 champagnekupor, 7 vitvinsglas, 4 rödvinsglas
Ett vitvinsglas med mindre mynningsnagg
140544
2012-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här