Vinglas Lalique France

Vinglas Lalique France
Vinglas Lalique France

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VINGLAS, 16 st, signerade René Lalique France, bestående av 5 champagnekupor, 7 vitvinsglas, 4 rödvinsglas

Ett vitvinsglas med mindre mynningsnagg

140544

2012-07-05