Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
URNA, porslin, sen Qing-dynasti, 1800-tal, dekor i emaljfärger av drakar jagandes den brinnande pärlan, höjd 28 cm
Zustandsbeschreibung
Fotringsnagg, sprickor
140558
2012-07-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner