Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
AROMALAMPA, 1800-talets slut, silver, Stockholm, otydliga stämplar, höjd 14 cm, vikt ca 127 g
Zustandsbeschreibung
140560
2012-07-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner