Palrfymflakong och miniatyrkanna i silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARFYMFLAKONG, silver, delvis förgylld, emalj, 1800-tal, motiv med flöjtspelande pojke, höjd 5,5 cm, PARFYMFLAKONG, MINIATYRKANNA, silver

Emaljflakong med skador

140568

2012-07-05