Herrarmbandsur IWC
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IWC, manuellt herrarmbandsur, 1947, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk kaliber C.88, nr 1140055, silverfärgad urtavla med streck och arabiska siffror, sekundvisare, boett av bolidenguld 18 k, stämplad Y8 (1949), skinnband, diameter 34 mm
Obetydliga repor, ej originalkrona
140570
2012-10-14