Alexandre Pau de Saint-Martin oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PAU DE SAINT-MARTIN, Alexandre (Frankrike act. 1769-1848): tillskriven: Pastoralt landskap, olja på duk, 54x64 cm.
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Lagningar

140589

2012-07-05