Tre ekivoka kvinnor akvarell och tusch

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tre ekivoka kvinnor, akvarell och tusch, otydligt signerad och daterad, 29x23 cm

140616

2012-07-04