Miniatyrvaser och skålar Bernt Friberg

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MINIATYRER, 7 st., Gustavsberg, signerade Friberg, höjd 2-10 cm

en miniatyrvas med mynningsnagg

140685

2012-07-06