Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
NORRMAN, Lars (1915-1979): Motiv från Mexico, signerad Lars Norrman, akvarell, 7x22 cm
Zustandsbeschreibung
140688
2012-07-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner