Lars Norrman akvarell

Lars Norrman akvarell
Lars Norrman akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

NORRMAN, Lars (1915-1979): Motiv från Mexico, signerad Lars Norrman, akvarell, 7x22 cm

Zustandsbeschreibung

140688

2012-07-06