Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SUNDBERG, Gunnar (1915-63): Figurer på galleri, signerad G. Sundberg, olja på duk, 55x46 cm
140697
2012-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här