Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
THORÉN, Esaias (1901-1981): "Man och kvinna", signerad och daterad Esaias Thorén 1950, färgkrita, 38x45 cm
140704
2012-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här