Esaias Thorén färgkrita

Esaias Thorén färgkrita
Esaias Thorén färgkrita
Esaias Thorén färgkrita
Esaias Thorén färgkrita

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): "Man och kvinna", signerad och daterad Esaias Thorén 1950, färgkrita, 38x45 cm

140704

2012-07-09