Väsksidor bl.a. Uhanisch

Väsksidor bl.a. Uhanisch
Väsksidor bl.a. Uhanisch
Väsksidor bl.a. Uhanisch
Väsksidor bl.a. Uhanisch

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄSKSIDOR, 2 st, Uhanisch, 1800-talets mitt, VÄSKSIDA, Afshar, sent 1800-tal, ca 63x53 cm

Ställvis sliten

140708

2012-07-06