Lasse Johnson olja

Lasse Johnson olja
Lasse Johnson olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNSON, Lasse (1899-1992): Landsväg, signerad och daterad Lasse Johnson 1947, olja på duk, 75x66 cm

140715

2012-07-06