Lasse Johnson olja
2012-07-06
140715
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHNSON, Lasse (1899-1992): Landsväg, signerad och daterad Lasse Johnson 1947, olja på duk, 75x66 cm