Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLJEMÅLNING (1800-tal): Räv vid strand, kopia efter Johan von Holst, signerad H Holmberg 1883, olja på duk, 54x45 cm

duklagning

140716

2012-07-06