Stilleben

Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Blomsterstilleben, signerad Blomstergren -48, olja på duk, 79x48

tryck-och dukskada,

140724

2012-07-06