Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SIDEBOARD, Nils Johnsson, "Arild", sideboard, Hugo Troeds industrier, Sverige 1950-tal, jakaranda, 2 skjutdörrar, höjd 78, 190x42 cm
Smärre fanérskador på benställning och skåpslucka
140731
2012-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här