Sideboard Arild

Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SIDEBOARD, Nils Johnsson, "Arild", sideboard, Hugo Troeds industrier, Sverige 1950-tal, jakaranda, 2 skjutdörrar, höjd 78, 190x42 cm

Smärre fanérskador på benställning och skåpslucka

140731

2012-07-06