Wilhelm von Gegerfelt akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Motiv från Venedig, signerad W v Gegerfelt, akvarell, 28x42 cm

140734

2012-07-09