Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STOLAR, 18 st., Louis XVI-stil, röd plyschklädsel
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
skador och lagningar
140736
2012-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här