Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STOLAR, 18 st., Louis XVI-stil, röd plyschklädsel
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

skador och lagningar

140736

2012-07-09