Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st snarlika, gustavianska
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

Skador, renoverade och kompletterade

140740

2012-07-09