Sänggavlar Svenskt Tenn

Sänggavlar Svenskt Tenn
Sänggavlar Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGGAVLAR, 1 par, Josef Frank för Svenskt Tenn, mahogny och rotting, total bredd 120
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

Slitage, skador

140753

2012-07-09