Karmstolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 3 st, sengustaviansk stil, delvis 1800-tal
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

Slitage, skador

140759

2012-07-09