Anna Munthe Norstedt oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MUNTHE NORSTEDT, Anna (1854-1936): Gustaf III, kopia efter okänd mästare, olja på duk, 46x38 cm, atergo med dedikation "Till Ebba Holmgren Drottningholms postkontor af Anna Munthe Norstedt 1911"
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

140763

2012-07-09