Anna Munthe Norstedt oljemålning
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MUNTHE NORSTEDT, Anna (1854-1936): Gustaf III, kopia efter okänd mästare, olja på duk, 46x38 cm, atergo med dedikation "Till Ebba Holmgren Drottningholms postkontor af Anna Munthe Norstedt 1911"
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
140763
2012-07-09