Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP, sengustavianskt provinsarbete, bemålat, höjd 82, 41x37 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
Slitage, färgbortfall
140777
2012-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här