Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, rokokostil, valnöt, höjd 74, 128x76 cm, nyckel finns (till vänster- och mittenlådan)
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
Omarbetat, slitage
140783
2012-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här