Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, rokokostil, valnöt, höjd 74, 128x76 cm, nyckel finns (till vänster- och mittenlådan)
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

Omarbetat, slitage

140783

2012-07-09