Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): "På palmblad och rosor", signerad och daterad -81, med dedikation till Lars Lennart Forsberg, blandteknik, 62x47 cm
Glasskada
140784
2012-07-10