Stig Claesson blandteknik

Stig Claesson blandteknik
Stig Claesson blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): "På palmblad och rosor", signerad och daterad -81, med dedikation till Lars Lennart Forsberg, blandteknik, 62x47 cm

Glasskada

140784

2012-07-10