Olof Benander oljemålning

Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENANDER, Olof, (1900-tal): Stockholmsmotiv med Skeppsbron, signerad O. Benander, olja på duk, 50x68 cm

liten dukskada

140795

2012-07-10