Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLENGREN, Manne (1875-?): Vinterlandskap, signerad M. Hallengren, olja på duk, 62x87 cm
Smärre ramskada
140830
2012-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här