Vägglystrar gustaviansk stil
Vollendet
2012-07-10
140841
| Höchstes Gebot | 9 000 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
VÄGGLYSTRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, mässing, delvis förgyllda, gustaviansk stil, höjd 58 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
Nagg på prismor