Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, 1800-talets senare del, Leja-typ, höjd 62 cm, nyckel och pendel finns
Smärre skador
140855
2012-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här