"Lejaklocka"

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets senare del, Leja-typ, höjd 62 cm, nyckel och pendel finns

Smärre skador

140855

2012-07-10