Rokokostolar

Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st, snarlika, rokoko, bonade
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

Skador, lagningar, kompletteringar

140861

2012-07-10