Karotter Kina
2012-07-11
140864
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAROTTER, med lock, 2 st, porslin, Kina, dekor i underglasyr blått, vardera längd 30 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
Nagg, en lockknopp med lagning.