Lamm Steiff

Lamm Steiff
Lamm Steiff
Lamm Steiff
Lamm Steiff
Lamm Steiff
Lamm Steiff

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEIFF, omkring 1920, lamm på hjul, höjd 30 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

Märkning och bjällra saknas, skador

140866

2012-07-11