Stolar
2012-07-11
140869
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 3 st, 1800-tal, varierande utförande
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
Skador lagningar