Väggspegel Firma Svenskt Tenn

Väggspegel Firma Svenskt Tenn
Väggspegel Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, stämplad Firma Svenskt Tenn Stockholm 1974, diameter 49 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

140870

2012-07-11