Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
MÖRNER, Stellan (1896-1979), tillskriven, kopia efter J G Sandberg: Grefvinnan Ulrica Catharina Mörner, olja på duk, 71x58 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
140876
2012-07-11