Stellan Mörner tillskriven oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÖRNER, Stellan (1896-1979), tillskriven, kopia efter J G Sandberg: Grefve Carl Gustaf Mörner, olja på duk, 82x66 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
Hål, lösa pastelagedelar medföljer
140878
2012-07-11