Tord Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Norrländskt landskap, signerad och daterad Tord 43?, olja på pannå, 60x49 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

140881

2012-07-11