Kjell Löwenadler gouache

Kjell Löwenadler gouache
Kjell Löwenadler gouache

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÖWENADLER, Kjell (1905-1993): Vickleby kyrka Öland, signerad och daterad Löwenadler 1943, gouache, 46x55 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

140883

2012-07-11