Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIANO, Georg Bohlin, mahogny, lös del, skador, höjd 103, 144x70 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Lös del, skador
140897
2012-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här