Piano Georg Bolin

Piano Georg Bolin
Piano Georg Bolin
Piano Georg Bolin
Piano Georg Bolin
Piano Georg Bolin
Piano Georg Bolin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIANO, Georg Bohlin, mahogny, lös del, skador, höjd 103, 144x70 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Lös del, skador

140897

2012-07-11