Utställningsaffisch Maeght Editeur - Imprimerie Ar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTSTÄLLNINGSAFFISCH, "La revue blanche", monogramsignerad och daterad i plåten -95, märkt Maeght Editeur - Imprimerie Arte, 88x56 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

Något gulnad

140902

2012-07-11