Marie-Louise Ekman Bergenstråhle färgserigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

EKMAN, Marie-Louise (Bergenstråhle) (född 1944): Komposition med flicka omgiven av lejon, signerad och numrerad 40/100 1976, färgserigrafi på duk, 71x100,5 cm

Liten dukskada på höger sida

140906

2012-07-11