Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
EKMAN, Marie-Louise (Bergenstråhle) (född 1944): Komposition med flicka omgiven av lejon, signerad och numrerad 40/100 1976, färgserigrafi på duk, 71x100,5 cm
Liten dukskada på höger sida
140906
2012-07-11