Gunnar Asplund oljemålning

Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASPLUND, Gunnar Karl Olof(född 1893?): "Ängen blommar", signerad och daterad 1943, olja duk på pannå, 34x57 cm

140919

2012-07-11