Matisse litografi

Matisse litografi
Matisse litografi
Matisse litografi
Matisse litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

MATISSE, Henri (1869-1954), efter : "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin 50, litografi efter collage, 42x91 cm

gulnader, tejpmärken

140942

2012-07-11