Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
MATISSE, Henri (1869-1954), efter : "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin 50, litografi efter collage, 42x91 cm
gulnader, tejpmärken
140942
2012-07-11