Matisse färglitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATISSE, Henri (Frankrike 1895-1954), efter: Still Life in a Red Room, signerad och daterad i trycket, färglitografi utförd av Charles Sorlier, 60x45 cm
passepartout med fuktfläckar, ej examinerad ur ram
140944
2012-07-11