Matisse färglitografi

Matisse färglitografi
Matisse färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATISSE, Henri (Frankrike 1895-1954), efter: Still Life in a Red Room, signerad och daterad i trycket, färglitografi utförd av Charles Sorlier, 60x45 cm

passepartout med fuktfläckar, ej examinerad ur ram

140944

2012-07-11