Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDUTENSILIER, 6 st, vit alabaster och silver, stämplade London 1913, bestående av album med läskpapper, almanacka, frimärksask, askfat, ask, skål
Nagg, skador
141002
2012-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här