Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1900-talets början, jakaranda, intarsia, höjd 114, 58x36 cm
Smärre slitage
141010
2012-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här