Skåp 1900-talets början

Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jakaranda, intarsia, höjd 114, 58x36 cm

Smärre slitage

141010

2012-07-12