Axel Sjöberg olja

Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SJÖBERG, Axel (1866-1950): Motiv från Sandhamn, signerad och daterad Axel Sjöberg 43, olja på pannå, 86x110 cm

141017

2012-07-12