Esaias Thorén litografi
2012-07-12
141087
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Trädstammar, signerad och daterad E. Thorén Ibiza 52, 37/100, litografi, 46,5x53 cm